Misją firmy QElements jest wspieranie rozwoju emocjonalnego oraz intelektualnego dzieci w każdym wieku, poprzez dostarczanie dzieciom i ich rodzicom starannie wybranych produktów – pięknych, innowacyjnych i edukacyjnych.

Firmę QElements założyliśmy w 2008 roku, aby podzielić się z innymi rodzicami i dziećmi ciekawymi, mądrymi i jedynymi w swoim rodzaju produktami, które przywozimy z naszych podróży. Starannie wybieramy produkty – innowacyjne, najwyższej jakości, nagradzane na międzynarodowych konkursach. W roku 2009 wprowadziliśmy na polski rynek Klocki Gwiazdki oraz Magiczne Kształty, klocki które nasza córka wypatrzyła w Singapurze i które stały się jej ulubionymi klockami. W 2012 z USA przywieźliśmy zabawki firmy Fat Brain Toy Co, które są wyjątkowo kolorowe, innowacyjne: w zamyśle, konstrukcji, designie i użyciu materiałów. Produkty te zachwycają tak samo dzieci jak i rodziców. Najbardziej rozpoznawalnymi zabawkami Fat Brain Toy Co. są Kule Tobbles, Przyssawki Squigz, Bąbelki Dimpl.

Dziś większość dystrybuowanych przez nas produktów pochodzi z USA i Europy. Od stycznia 2019 roku, jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem samochodzików do samodzielnego składania Modarri, pachnących produktów Scentco, oraz ekologicznych klocków BioBiobuddi wykonanych  w całości z bioplastiku. Od 2020 roku jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem zabawek Magicznego świata Klorofil.

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego dostosowujemy się do potrzeb firm z którymi współpracujemy. Jeśli prowadzisz sklep, hurtownię i chcesz wzbogacić i wyróżnić ofertę swojego sklepu o atrakcyjne zabawki, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w zakresie zakupów hurtowych zabawek oraz artykułów piśmienniczych dla dzieci.

Masz pytania?    Zadzwoń: +48 605-09-49-25    Napisz: biuro@qelements.pl

 www.qelements.pl