Wokół Magicznego Drzewa

Każda rodzina Klorofilów żyje w naturalnej przestrzeni: lasach, łąkach, jeziorach, rzekach … Cóż za magia żyć na drzewie! „POP!”, Przyjdź i odkryj magiczne drzewo i wszystkie jego tajemnice. Przekręć korbę, aby podnieść windę, pobaw się na huśtawce lub zwiedzaj magiczną krainę samochodem. Wiele kryjówek i nowych zajęć czeka na wymyślenie tysięcy historii.

Wodolot i domek na drzewie

Gotowy do startu? Klorofile uwielbiają przeżywać przygody i odkrywać nowe horyzonty na pokładzie swoich hydroplanów. Dziś to Jack i Tess mają szansę wzbić się w przestworza. Liam wchodzi do domku na drzewie, aby sprawdzić, czy droga jest wolna i daje kapitanowi Jackowi pozwolenie na start. Uważaj … chodźmy! “Muzyka pop! Muzyka pop! Muzyka pop! „Wystarczy nacisnąć pilota, aby uruchomić śmigła i wzbić się w przestworza. Sprytny: im mocniej naciskasz, tym szybciej obracają się śmigła. Magia: drugie miejsce jest ukryte za drugim pilotem. Gdy hydroplan wróci do lądowania, rolki pod jego płozami pozwolą mu poruszać się w dowolnym miejscu!

Świecące KloroMini

Słońce zachodzi, aby kontynuować zabawę, trzeba szybko zapalić latarnie! Tess wspina się na lilię wodną, ​​podczas gdy Lino wkłada swoją małą tratwę do wody. Mały orzech przewraca się i wskakuje do wody. Wewnątrz Rafi jest gotowy do wypłynięcia ze swoim bratem Liamem. Magia: umieszczając się na swoich łodziach, „Pop! „Zapalają się! Klorofil® to życzliwe istoty, które żyją w harmonii z naturą, idą na spotkanie z nimi i sprawiają, że żyją pełnymi przygód. Odkryj Klorofil, kompletną kolekcję zabawek dla dzieci zaprojektowanych wokół słynnego Magicznego Drzewa i przeznaczonych dla dzieci od 18 miesiąca życia. Koczownicze miniwszechświaty, zabawne pojazdy i ujmujące rodziny postaci – wszystko to razem gwarantuje godziny zabawy i opowieści!

Fantastyczny wodospad

Jak gorąco dzisiaj … wkrótce wszyscy Klorofile zbierają się w Fantastycznej Kaskadzie, aby ochłodzić się i dobrze się bawić! To ich ulubione letnie miejsce spotkań, ponieważ jest pełne niespodzianek: „Pop! », Pod krzakiem pojawia się hamak ze stołem piknikowym i wystawą ryb dla najbardziej chciwych. Margot patrzy z góry na swoich przyjaciół przez teleskop: wszyscy się śmieją! Przekręć korbę i odkryj rzekę, która niesie w jednym lub drugim kierunku trzy odłączane łodzie, które po kolei przepływają pod wodospadem.

Niespodzianka

Jaka magia działa na grzyby! Klorofile są bardzo aktywni: uprawiają ogród warzywny, zbierają miód, przygotowują dżemy i ciasta … „POP!” Otwiera The Surprise Mushroom i odkrywa dwupiętrowy sklep z owocami i warzywami prowadzony przez rodziców Foxy z wieloma sekretnymi kryjówkami do zabawy.